Contact   |   Volg ons TwitterFacebook
Volg ons TwitterFacebook

Programma NK Baanwielrennen - Vrijdag

Programma vrijdag 27 december 2019

Tijd categorie Onderdeel afstand aantal
09.30 Baan open
11.30 Mannen Kwalificatie sprint 200m 16 x door
12.30 Mannen Kwalificatie achtervolging 4000m 4 x door
13.10 Mannen 1/8 finales sprint 1 rit 6 x door
13.40 Paracycling vrouwen C1-C5 Finale achtervolging 3km
Paracycling mannen C1-C3 Finale achtervolging 3km
14.00 Vrouwen Kwalificatie puntenkoers 1e serie (eventueel) 10km
14.15 Mannen Herkansing sprint 1e serie
Herkansing sprint 2e serie
14.30 Paracycling mannen C4-C5 Finale achtervolging 4km
14.50 Vrouwen Kwalificatie puntenkoers 1e serie (eventueel) 10km
15.10 Mannen 1/4 finale sprint 1 rit
15.30 Mannen Kwalificatie scratch 1e serie 10 km 12x door
15.50 Mannen Kwalificatie scratch 2e serie 10km 12x door
16.10 Mannen 1/4 finale sprint 2e rit
16.30 Paracycling tandem vrouwen Finale achtervolging 3km
16.35 Paracycling tandem mannen Finale achtervolging 4km
16.40 Mannen 1/4 finale sprint eventuele belle
16.45 Huldigingen Paracycling vrouwen C1-C5
Paracycling mannen C1-C5
Paracycling tandem vrouwen
Paracycling tandem mannen
16.45 PAUZE
17.30 Junior mannen 1km finale 1 renner in de baan
17.45 Mannen Sprint halve finale 1e rit
17.50 Mannen Achtervolging 3e en 4e plaats
17.55 Mannen Achtervolging 1e en 2e plaats
18.05 Junior vrouwen Finale puntenkoers 10km
18.45 Mannen Sprint halve finale 2e rit
18.50 Paracycling vrouwen C1-C5 Finale tijdrit 500m
Paracycling mannen C1-C5 Finale tijdrit 1km
Paracycling tandem vrouwen Finale tijdrit 1km
Paracycling tandem mannen Finale tijdrit 1km
19.35 Mannen 1/2 finale sprint eventuele belle
19.40 Junior vrouwen Finale keirin
19.50 Vrouwen Finale keirin
20.00 Mannen Finale sprint 3/4 en 1/2 1e rit
20.15 Junior mannen Finale puntenkoers 25km
20.50 Mannen Finale sprint 3/4 en 1/2 2e rit
21.00 Vrouwen Finale puntenkoers 20km
21.30 Mannen Finales sprint eventuele belle
21.35 Mannen Scratch finale 15km
Huldigingen