Programma NK Baanwielrennen - Zaterdag
Zaterdag zal het programma om 12.00 uur aanvangen in tegenstelling tot het programma hieronder. Dit in verband met het wegvallen van de kwalificatie vrouwen scratch. Hou er rekening mee dat de starttijden van het middagprogramma dus afwijken (ongeveer 30 minuten).
Programma zaterdag 28 december 2019 |
||||
Tijd | Categorie | Onderdeel | afstand | aantal |
09.30 | Baan open | |||
11.30 | Junior vrouwen / vrouwen | Kwalificatie sprint | 200m | |
12.00 | Mannen | Kwalificatie keirin 1e serie | 3x door | |
Mannen | Kwalificatie keirin 2e serie | 3x door | ||
Mannen | Kwalificatie keirin 3e serie | 3x door | ||
12.30 | Junior vrouwen | Kwalificatie achtervolging, 2 rensters in de baan | 2km | |
12.50 | Vrouwen | Kwalificatie achtervolging, 2 rensters in de baan | 3km | |
13.15 | Mannen | Herkansing keirin 1e rit | 1x door | |
Mannen | Herkansing keirin 2e rit | 1x door | ||
13.30 | Nieuwelingen jongens | Kwalificatie puntenkoers 1e serie | 7,5km | 12x door |
13.40 | Nieuwelingen jongens | Kwalificatie puntenkoers 2e serie | 7,5km | 12x door |
13.55 | Junior vrouwen / vrouwen | Sprint 1/4 finale 1e rit | ||
14.05 | Nieuwelingen meisjes | Finale puntenkoers | 10km | |
14.20 | Nieuwelingen jongens | Finale puntenkoers | 15km | |
14.45 | Junior vrouwen / vrouwen | Sprint 1/4 finale 2e rit | ||
15.00 | Mannen | Kwalificatie puntenkoers 1e serie | 15km | 10x door |
15.20 | Mannen | Kwalificatie puntenkoers 2e serie | 15km | 10x door |
15.40 | Junior vrouwen / vrouwen | Sprint eventuele belle | ||
15.55 | Vrouwen | Kwalificatie Scratch 1e serie | 5km | |
16.05 | Vrouwen | Kwalificatie Scratch 2e serie | 5km | |
16.15 | Mannen | Kwalificatie puntenkoers 1e serie | 15km | 10x door |
16.35 | Mannen | Kwalificatie puntenkoers 2e serie | 15km | 10x door |
16.45 | Huldiging | Nieuwelingen jongens en -meisjes | ||
16.45 | PAUZE | |||
17.30 | Junior vrouwen / vrouwen | Sprint halve finale 1e rit | ||
17.45 | Junior vrouwen | Finale achtervolging (3-4, 1-2) | 3km | |
18.00 | Vrouwen | Finale achtervolging (3-4, 1-2) | 3km | |
18.10 | Junior vrouwen / vrouwen | Sprint halve finale 2e rit | ||
18.20 | Mannen | Halve finale keirin 1e | 3x door | |
Mannen | Halve finale keirin 2e | 3x door | ||
18.40 | Jun. Vrouwen / vrouwen | Finale sprint (3-4, 1-2) 1e rit | ||
19.00 | Junioren | Finale keirin (7-12, 1-6) | ||
19.15 | Junior vrouwen | Finale scratch | 5km | |
19.30 | Vrouwen | Finale scratch | 10km | |
20.10 | Jun. Vrouwen / vrouwen | Finales sprint (3-4, 1-2) 2e rit | ||
20.20 | Junior mannen | Finale koppelkoers | 25km | |
21.00 | Mannen | Finale keirin (7 - 12) | ||
21.10 | Mannen | Finale puntenkoers | 40km | |
22.00 | Junior vrouwen / vrouwen | Eventuele belle finale sprint | ||
22.05 | Mannen | Finale keirin (1 - 6) | ||
22.10 | Huldigingen |